Випускники кафедри

Бабіч Юлія Олександрівна

У 2017 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», кваліфікація «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

Працює викладачем у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Криворізький навчально-виробничий центр».

Викладає такі дисципліни: «Інформатика», «Інформаційні технології», «Машинопис», «Основи роботи в Internet», «Технології комп’ютерної обробки інформації», «Цифрові комп’ютерні технології».

Була науковим керівником студентських робіт в обласних конкурсах «Web-дизайн», «Комп’ютерна перлинка», «Мікроша», Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт МАН у м. Дніпро «Інтерактивний сайт для учнів спеціальності «Фотограф (фотороботи)» ДПТНЗ «Криворізький навчально-виробничий центр» та обласній олімпіаді з інформаційних технологій.

Має наукові праці.

 

Бондарєва Яна Віталіївна

У 2009р. закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Інженер-педагог з комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

Працює викладачем інформатики в Криворізькому гірничо-електромеханічному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Відзнаки:

Диплом за активне сприяння у підготовці та проведенні VII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів I-II акредитації України (2013 р.).

Грамота за участь у регіональній конференції «Енергозбереження – актуальна проблема людства», за залучення студентів до пошуково-дослідницької діяльності, активізацію творчої ініціативи та нестандартних рішень, формування особистості майбутнього фахівця (2014 р.).

Подяка за підготовку студентів до участі у III міські студентській науково-технічній конференції «Відкриваємо світ науки» (2014 р.).

Подяка за підготовку студента-призера III міської студентської  науково-практичній конференції «Відкриваємо світ науки» (2014р.).

Методична робота. Тема: «Підвищення якості знань студентів через впровадження інноваційних та комп’ютерних технологій у навчання».

Має наукові публікації.

 

Іванов Максим Сергійович

У 2014 р. закінчив ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: інженер-педагог з комп’ютерних технологій. Отримав диплом спеціаліста.

Працює вчителем інформатики у Криворізькій загальноосвітній школі № 79.

Має наукові публікації з методики викладання інформатики у загальноосвітніх навчальних закладах.

 

Лазарчук Олена Володимирівна

У 2015 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: інженер-педагог з комп’ютерних технологій. Отримала диплом спеціаліста. 

Працює спеціалістом із комп’ютерних технологій в Апеляційному суді Дніпропетровської області.

Має наукові публікації.
 
 
 
 
 

Лісовцев Євгеній Володимирович

У 2018 р. закінчив Криворізький національний університет за спеціальністю 015 –  Професійна освіта”(Комп’ютерні технології). Отримав диплом магістра з відзнакою. 

 Працює у компанії Samsung Mobile Ukraine розробником програмного забезпечення для операційної системи Tizen (мобільні гаджети). Також є членом групи тренерів у мобільному підрозділі.

 

 

 

Мацеха Віктор Вікторович

У 2013 р. закінчив ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта», кваліфікація «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримав диплом магістра.

Працює викладачем-сумісником інформатики та інформаційних технологій Державного професійно-технічного навчального закладу «Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей».

Аспірант кафедри педагогіки та соціального управління Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка». Тема дослідження: «Формування інформатичної компетентності майбутніх педагогів професійного навчання комп’ютерного профілю».

Має наукові публікації.

 

 

Мироненко Катерина Ігорівна

У 2014 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

Працює в.о. начальника навчально-методичного центру відділу навчання та розвитку персоналу ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат».

 

 

 

Панова Тетяна Юріївна

У 2013 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта», кваліфікація «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

З 2012 р. працює провідним фахівцем із соціальної роботи в Криворізькому міському центрі соціальних служб, для сім’ї дітей та молоді. Виконком Криворізької міської ради.

У 2013 р. отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації в Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара.

 

 

 

 

Ткачук Вікторія Василівна

У 2008 р. закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Комп’ютерні технології в управлінні і освіті». Отримала диплом магістра з відзнакою.

Працює старшим викладачем кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Викладає такі дисципліни: «Інноваційні технології в галузі», «Інформатика та практикум на ЕОМ», «Ергономіка інформаційних технологій», «Комп’ютерні технології у навчальному процесі», «Комп’ютерне документознавство», «Основи інформатики та обчислювальної техніки».

Керує технологічною практикою студентів.

Закінчила аспірантуру Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та захистила кандидатську дисертацію на тему: «Мобільні інформаційно-комунікаційні технології навчання інформатичних дисциплін майбутніх інженерів-педагогів», кандидат педагогічних наук (спец. 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті).

Загалом має 33 друковані праці, у т.ч. 3 у Scopus та дві колективні монографії.

Переможець обласного конкурсу проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» (2017р.).

 

Шаповалова Олена Валеріївна

У 2008 р. закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю: «Професійне навчання», кваліфікація: «Комп’ютерні технології в управлінні і освіті». Отримала диплом магістра з відзнакою.

Працює адміністративним директором іноземної ІТ-компанії «TechMedia4U» («TechMedia4U» ‒ це нова компанія з розробки програмного забезпечення та продуктивності, яка надає інноваційні рішення провідним світовим компаніям і брендам).