Випускники кафедри

Ткачук Вікторія Василівна

У 2008р. закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Комп’ютерні технології в управлінні і освіті». Отримала диплом магістра з відзнакою.

Відзнаки:

Переможець обласного конкурсу проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині».

Стипендіат Кабінету Міністрів України.

Відзначена грамотою міського голови за багаторічну сумлінну працю, визначні успіхи в науковій та педагогічній роботі, вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти й вітчизняної науки (2019 р.).

Отримала сертифікати учасника проекту «Університет третього віку» за внесок у організаційно-методичний супровід проекту та забезпечення високої якості викладання предмету (2018-2020 рр.).

Кандидат педагогічних наук (спец. 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті). Доцент кафедри інжерної педагогіки та мовної підготовки.

Має сертифікат, який підтверджує володіння англійською мовою на рівні B2 (2018 р.).

У 2018 р. отримала сертифікат тренера у рамках проєкту USAID.

Загалом має понад 70  друкованих праць, у т.ч. 11 у Scopus та дві колективні монографії.

Керівник студентських наукових робіт, які тричі відзначенені дипломами І ступеня у 2018,  2019 та 2021 рр. у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті)».

Співрозробник освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів зі спеціальності 015 «Професійна освіта (Цифрові технології)».

Працює викладачем кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Криворізького національного університету з 2008 р. За сумісництвом працює в комп’ютерній академії «ШАГ» та у рекламному агенстві  «Mad about».

 

Шумило Юлія Володимирівна

У 2022 р. закінчила Криворізький національний університет за спеціальністю «Професійна освіта», спеціалізація: «Цифрові технології». Отримала диплом магістра з відзнакою. 

Має низку наукових публікацій з методики впровадження та організації дистанційного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Учасниця міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти» та «Інноватика в сучасній освіті», на яких презентувала власні напрацювання, зокрема: навчальний посібник «Інтеграція навчального матеріалу загальноосвітньої та професійно-практичної підготовки на прикладі професії «Електрогазозварник» 3 розряду»; методичні рекомендації «Методика впровадження дистанційної форми навчання для учнів закладів професійної освіти (на прикладі професії «Складач поїздів»); збірник лабораторних робіт з фізики з теми: «Механічні явища тіл (доповнена реальність)».

Під керівництвом Шумило Ю. В. здобувачі освіти отримують призові місця в різних галузях комп’ютерних технологій:

 1. Міський конкурс «Знавці інформатики», 2019 р. – ІІІ місце;
 2. Обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації, 2019 р. – ІІІ місце;
 3. Обласний конкурс із WEB-дизайну, 2019 р. – ІІ місце;
 4. Обласний конкурс «Комп’ютерне макетування та верстання», 2020 р. – ІІ місце;
 5. VII Всеукраїнська онлайн-олімпіада з інформатики «На урок», 2020 рік –ІІ місце;
 6. Обласний конкурс із комп’ютерної графіки та анімації, 2023 р. – ІІІ місце.

З 2021 року Шумило Ю.В. входить до групи експертів предметної експертної комісії з фізики й астрономії. Робить вагомий внесок у розбудову Нової української школи.

Працює викладачем професійно-теоретичної підготовки у Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї. У своїй діяльності використовує методи компетентного, особистісно зорієнтованого підходу до організації освітнього процесу. Володіє технологіями творчої педагогічної діяльності. Впроваджує передовий педагогічний досвід.

 Відзнаки:

 1. Нагородний знак ВАПП України «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти», 2015 року.
 2. Подяка Міністерства освіти і науки України, 2017 року.
 3. Подяка департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, 2018 року.
 4. Грамота Міністерства освіти і науки України, 2019 року.
 5. Грамота Управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, 2020 року.
 6. Подяка Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, 2021 року.
 7. Подяка Державної наукової установи (ІМЗО), 2022 року.

 

 Попович Олеся Василівна

У 2022 р. закінчила Криворізький національний університет за спеціальністю «Професійна освіта», спеціалізація: «Цифрові технології». Отримала диплом магістра з відзнакою. 

Має наукові публікації з методики застосування інноваційних технологій розвитку творчих здібностей здобувачів освіти на уроках виробничого навчання.

Відзнаки

Нагороджена грамотою виконкому Покровської районної у місті ради. 

Працює майстром виробничого навчання у Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї. 

 

 

Вольних Наталія Андріївна

У 2018 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», кваліфікація: «Професіонал у галузі комп’ютерних технологій, педагог-дослідник». Отримала диплом магістра.

Має наукові публікації з методики організації навчально-виробничого процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Працює вчителем інформатики у Дніпропетровській загальноосвітній школі №75.

 

 

 

Лісовцев Євгеній Володимирович

У 2018 р. закінчив ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», кваліфікація: «Професіонал у галузі комп’ютерних технологій, педагог-дослідник». Отримав диплом магістра з відзнакою. 

 Працює директором «Comfy» (м. Кривий Ріг).

 

 

 

Голик Максим Олександрович

У 2018 р. закінчив ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», кваліфікація: «Професіонал у галузі комп’ютерних технологій, педагог-дослідник». Отримав диплом магістра.

 Працює директором «Comfy» (м. Кривий Ріг).

 

 

 

 

Свідерська Юлія Олександрівна

У 2017 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», кваліфікація «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

Була науковим керівником студентських робіт в обласних конкурсах «Web-дизайн», «Комп’ютерна перлинка», «Мікроша», Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт МАН у м. Дніпро «Інтерактивний сайт для учнів спеціальності «Фотограф (фотороботи)» ДПТНЗ «Криворізький навчально-виробничий центр» та обласній олімпіаді з інформаційних технологій.

Має наукові праці. Працює викладачем у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Криворізький навчально-виробничий центр». Викладає такі дисципліни: «Інформатика», «Інформаційні технології», «Машинопис», «Основи роботи в Internet», «Технології комп’ютерної обробки інформації», «Цифрові комп’ютерні технології».

 

Лазарчук Олена Володимирівна

У 2015 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Інженер-педагог з комп’ютерних технологій». Отримала диплом спеціаліста.

Має наукові публікації.

Працює спеціалістом із комп’ютерних технологій в Апеляційному суді Дніпропетровської області.

 

 

 

Мартиненко Катерина Валеріївна

У 2014 році закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

Відзнаки: 

Нагороджена грамотою Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.

Нагороджена грамотою виконкому Жовтневої районної у місті Кривому Розі ради. 

Нагороджена почесною грамотою  Національної академії педагогічних наук України.

Працює методистом у Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї. 

 

Іванов Максим Сергійович

У 2014 р. закінчив ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Інженер-педагог з комп’ютерних технологій». Отримав диплом спеціаліста.

Має наукові публікації з методики викладання інформатики у загальноосвітніх навчальних закладах.

Працює вчителем інформатики у Криворізькій загальноосвітній школі № 130.

 

 

 

Мироненко Катерина Ігорівна

У 2014 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

Працює в.о. начальника навчально-методичного центру відділу навчання та розвитку персоналу ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат».

 

 

 

Мацеха Віктор Вікторович

У 2013 р. закінчив ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта», кваліфікація: «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримав диплом магістра.

Має наукові публікації.

Працює заступником директора з навчально-виховної роботи ліцею № 52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради.

Викладач робототехніки в IT STEP University.

 

 

 

Панова Тетяна Юріївна

У 2013 р. закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійна освіта», кваліфікація: «Педагог-дослідник, професіонал у галузі комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

У 2013 р. отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації в Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара.

З 2012 р. працює провідним фахівцем із соціальної роботи в Криворізькому міському центрі соціальних служб, для сім’ї дітей та молоді. Виконком Криворізької міської ради.

 

 

Яковлєва Юлія Олександрівна

У 2012 році закінчила ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Інженер-педагог з комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра з відзнакою.

Має диплом Києво-Могилянської бізнес-школи зі спеціальності «Маркетинг», сертифікат про успішне проходження курсу з автоматизації маркетингу в університеті Маркето (м. Бостон).

Працює спеціалістом з автоматизації маркетингових процесів у IT-компанії міжнародного рівня (м. Київ).

 

 

Питалева Ірина Володимирівна

У 2009 році закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Магістр з комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні». Отримала диплом магістра.

Працює викладачем технологій (комп’ютерне спрямування) у Криворізькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

 

 

 

Бондарєва Яна Віталіївна

У 2009р. закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація: «Інженер-педагог з комп’ютерних технологій». Отримала диплом магістра.

Працює викладачем інформатики в Криворізькому гірничо-електромеханічному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Відзнаки:

Диплом за активне сприяння у підготовці та проведенні VII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів I-II акредитації України (2013 р.).

Грамота за участь у регіональній конференції «Енергозбереження – актуальна проблема людства», за залучення студентів до пошуково-дослідницької діяльності, активізацію творчої ініціативи та нестандартних рішень, формування особистості майбутнього фахівця (2014 р.).

Подяка за підготовку студентів до участі у III міські студентській науково-технічній конференції «Відкриваємо світ науки» (2014 р.).

Подяка за підготовку студента-призера III міської студентської  науково-практичній конференції «Відкриваємо світ науки» (2014р.).

Методична робота. Тема: «Підвищення якості знань студентів через впровадження інноваційних та комп’ютерних технологій у навчання». Має наукові публікації.

 

Шаповалова Олена Валеріївна

У 2008 р. закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю: «Професійне навчання», кваліфікація: «Комп’ютерні технології в управлінні і освіті». Отримала диплом магістра з відзнакою.

Працює адміністративним директором іноземної ІТ-компанії «TechMedia4U» («TechMedia4U» ‒ це нова компанія з розробки програмного забезпечення та продуктивності, яка надає інноваційні рішення провідним світовим компаніям і брендам).