Місячні архіви: Листопад 2024

Результати проходження педагогічної практики магістрантів другого року навчання спеціальності 015 – Професійна освіта (Цифрові технології) у закладах фахової передвищої освіти

Цьогоріч здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти академічних груп ПОЦТ-23м, ЗПОЦТ-23м проходили педагогічну практику в закладах фахової передвищої освіти. Магістранти набували педагогічного досвіду у ВСП «Технологічний фаховий коледж Державного університету економіки і технологій» та ВСП «Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету»

Робочою програмою проходження педагогічної практики передбачено поглиблення та закріплення теоретичних знань, оволодіння магістрантами сучасними методами, формування професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час роботи в реальних умовах навчально-пізнавальної діяльності, виховання потреби систематичного поповнення знань та творчого їх застосування у практичній діяльності тощо.

Магістранти мали змогу відвідувати заняття викладачів; спілкувалися зі студентами коледжів та педагогічними працівниками, а також випробувати себе в ролі викладачів лекційних та практичних занять із дисциплін навчальних планів підготовки різних спеціальностей («Основи штучного інтелекту», «Основи програмування (C# візуальне)», «Архітектура ПК», «Основи ООП (JAVA)»). Розробляли та проводили виховні заходи (присвячені інформаційному сміттю), виходили з актуальності проблем, адаптовуючи до умов конкретної студентської аудиторії.

Щиро дякуємо адміністрації та викладацькому складу закладів освіти за створені комфортні умови роботи в дистанційному форматі здобуття досвіду викладацької діяльності нашими магістрантами.

За результатами проходження педпрактики магістранти презентували здобутий практичний досвід на звітній конференції для студентів академічної групи ПОЦТ-23м.

This slideshow requires JavaScript.

Захист курсових робіт із Психології

15 листопада 2024 року відбувся захист курсових робіт із «Психології» студентами третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Професійна освіта (Цифрові технології)» Криворізького національного університету.

Студентством були досліджено актуальні, різнопланові проблеми в галузі психології. Під час захисту здобувачі освіти продемонстрували належний рівень знань із дисципліни, провели глибокий аналіз досліджуваних тем та зробили ґрунтовні висновки. Особлива значущість дослідження полягала і в рекомендаціях, які було розроблено та представлено здобувачами освіти для подальшого використання.

Вітаємо студентів ПОЦТ-22 із успішним захистом! Бажаємо творчого натхнення та нових досягнень у науково-дослідній діяльності!

This slideshow requires JavaScript.

Бінарна лекція

Лекцію на тему “Духовне життя суспільства та культура” провела доцент кафедри германської і фіно-угорської філології КНЛУ, кандидат філологічних наук Черненко Ольга. 15 листопада 2025 року в групах ІПЗ-23-1,2,3 була ініційована гостьова лекції для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр в рамках курсу «Філософія». Лектор акцентувала увагу на системі принципів духовних основ особистості. Особливої уваги приділила соціокультурній ідентичності, свободі вибору та екзистенціально-особистісному спілкуванню. Жвавої дискусії викликало питання, щодо бажання людей наповнити своє життя духовними змістами, а також питання української духовності та головних рис українського світовідчуття. Студенти намагалися дати своє розуміння шляхів розширення духовного життя і важливість цього процесу в сучасний надскладний час. Наприкінці лекції здобувачі позитивно висловили розширене, завдяки лекції, значення духовності, як стану, що спрямовує людину на щастя, надихає робити добро і творити красу. Проблематика гостьової лекції передбачала розгляд питання подвійної природи людини та розвитку семантики поняття «дух». Дякуємо Шановній колезі за співпрацю, надсучасну подачу науково-практичного матеріалу та позитивний досвід!