24 червня 2026 року відбувся Державний екзамен здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Професійна освіта (Цифрові технології)» Державна екзаменаційна комісія у складі

Голови Екзаменаційної комісії СУЛИМИ Тетяни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти

та членів комісії:

ХОЦКІНОЇ Світлани, завідувачки кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента;

ТАРАСОВОЇ Олени, кандидата психологічних наук, доцента кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти, 

МОРГУН Олени, кандидата філософських наук, доцента кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти,

відзначили належний рівень підготовки здобувачів освіти; креативність розкритих питань та готовність бакалаврів до професійної діяльності.

Бажаємо нашим бакалаврам професійного зростання, нових досягнень та успішної реалізації здобутої знаннєвої бази!

Фотогалерея:

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *