Запрошуємо до участі в онлайн-курсі “Цифрові інструменти Google для закладів вищої освіти”!
У 2020-2021 навчальному році Центром безперервної освіти разом із профільними кафедрами Криворізького національного університету були організовані та проведені курси підготовки до закладів вищої освіти за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів: українська мова і література, математика, історія України, фізика, іноземна мова.
Освітній процес на курсах здійснювали 10 науково-педагогічних працівників на умовах погодинної оплати, навчальне навантаження на період з 01.10.2020 р до 30.04.2021 р. дорівнювало 114 годин кожному.
Викладачами кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти забезпечувалася підготовка слухачів курсів з предметів: українська мова та література (3 групи) та історії України (1 група). Це викладачі з української мови: Басюк Леся Богданівна, Гладир Яна Станіславівна, Ланова Ірина Вікторівна, та викладач з історії України – Фасольняк Юрій Юрійович.
Цей рік видався дуже складним, як з причини епідеміологічної ситуації, карантинних обмежень, погодних умов, так і умов для проведення занять. Це , перш за все дистанційне навчання, це холод у приміщеннях, коли заняття проводилися в аудиторіях, це і проблеми з транспортом через обмеження пов’язані з пандемією.
Необхідно відзначити, що всі ці негаразди і проблеми не стали на заваді якісного, професійного проведення занять, титанічної праці викладачів кафедри в непростих умовах навчального процесу, вечорами та по суботах. Читати далі
22 вересня 2021 року у стінах Криворізького національного університету на факультеті інформаційних технологій відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями випускних класів Криворізької ЗОШ № 94.
З особливостями та перевагами навчання за спеціальністю 015 Професійна освіта (спеціалізації Цифрові технології та Енергетика, електротехніка та електромеханіка) присутніх ознайомив доцент кафедри М. І. Стрюк.
Учні переглянули презентацію спеціальності, отримали проспекти спеціальності та відповіді на питання щодо сутності професійно-педагогічної діяльності, можливостей працевлаштування на виробництві, у сфері управління та освіти. Цікавилися учні також посадами, які вони зможуть обіймати як фахівці інженерної та освітньої галузі. Читати далі
21.09.2021 р. студенти спеціальності «Професійна освіта» взяли участь конференції STUD IDEA HUB 2021, яка відбулася у Криворізькому національному університеті. Ця конференція зібрала до полілогу представників студентства, викладачів факультету інформаційних технологій та програмістів-практ иків. Основною тематикою були питання якості ІТ-освіти та можливості професійної реалізації в ІТ-сфері. Ключовими доповідачами конференції стали: Артем Карявка (Livarava), що розповів про особливості організації стартапів, роботи на фрілансі та в outsource-компаніях. Nikita Shevtsiv (VARTEQ) представив рекомендації з пошуку першої роботи в ІТ. Владислав Задорожній (Solwey consulting) присвятив доповідь спрощенню навчання та розповів про основні перепони, з якими стикаються люди при вивченні нових технологій. Цікаву доповідь, присвячену ієрархії ІТ-компаній, представив Богдан Кікачешвіллі (IDAP). І спеціальний гість конференції – Сергей Немчинский (FoxmindEd) – детально зупинився на недоліках сучасної ІТ-освіти та запропонував варіанти підвищення якості підготовки ІТ-фахівців в Україні. Усі ці питання стали предметом обговорення за «круглим столом». Учасники «круглого столу» обмінялися думками, висловили бажання співпраці та спільними зусиллями намітили шляхи її реалізації. Читати далі
Посольства Республіки Польща у Києві пропонує Вам спільну подорож шляхом польських королівських резеденцій. Замкові бесіди. Польські королівські резиденції.
З вересня по грудень ми відвідаємо найкрасивіші польські замки та палаци. Про їхню бурхливу історію нам розкажуть музейні куратори. Спеціалісти проведуть нас у світ польських королів та князів, у світ захоплюючих історій, представляючи надзвичайні постаті та їх резиденції.
Тож запрошуємо Вас у подорож до
· Королівського замку на Вавелі
· Королівського замку у Сандомирі
· Мальборкського замку
· Музею Жупного замку у Величці
· Національного Музею у Любліні
· Музею Палацу Короля Яна ІІІ у Вілянові
· і до Королівського замку у Варшаві
Додатковим елементом проекту, підготовленим спеціально для його учасників, стануть навчальні матеріали, які будуть доступні польською та українською мовами. Ці матеріали можуть бути корисними при підготовці шкільних уроків та університетських лекцій, а також у позакласних заняттях.
Сердечно запрошуємо всіх зацікавлених.
Зустрічі будуть відбуватися польською та українською мовами.
Передбачувана тривалість кожної зустрічі – 2 години.
Участь у проекті безкоштовна.
Звертаємось з люб’язним проханням зареєструватись, заповнивши анкету, доступну за посиланням нижче:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_6tgQCXBnTIm_hiKafZR3-g
До зустрічі онлайн!
27 вересня 2021 року о 15.00 відбудеться відкрита зустріч з представниками експертної комісії акредитації освітньої програми «Професійна освіта (Цифрові технології)» за другим (магістерським) рівнем (ID 42102).
Підключитися до конференції Zoom:
https://us06web.zoom.us/j/84052876282?pwd=T0FpZll6QnFMaG9rMlQ3ZmJJWHBYUT09
Ідентификатор конференції: 840 5287 6282
Пароль: 2021
У Криворізькому національному університеті з 27 по 29 вересня 2021 р. включно буде проходити акредитаційна експертиза за спеціальністю 015 «Професійна освіта» освітньої програми «Професійна освіта (Цифрові технології)» за другим (магістерським) рівнем.
Від імені Американських Рад з міжнародної освіти, що впроваджують проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, запрошуємо всіх відвідати онлайн-вебінар “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності”, що відбудеться 27 вересня о 16:30.
Захід присвячений досвідові Університету штату Мічиган (Michigan State University) та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання, а також обговоренню того, як окремі елементи цих систем можуть бути втілені на кампусі вашого університету. Окрім цього, на вебінарі ви дізнаєтеся про те, як практично створювати курси з академічної доброчесності длястудентів та які аспекти найкраще включати у зміст таких курсів. Читати далі
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«Математичні, природничі та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців»,
яка відбудеться 18 листопада 2021 року на базі факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у м. Кропивницькому.