24 червня 2026 року відбувся Державний екзамен здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Професійна освіта (Цифрові технології)» Державна екзаменаційна комісія у складі
Голови Екзаменаційної комісії СУЛИМИ Тетяни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти
та членів комісії:
ХОЦКІНОЇ Світлани, завідувачки кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента;
ТАРАСОВОЇ Олени, кандидата психологічних наук, доцента кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти,
МОРГУН Олени, кандидата філософських наук, доцента кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти,
відзначили належний рівень підготовки здобувачів освіти; креативність розкритих питань та готовність бакалаврів до професійної діяльності.
Бажаємо нашим бакалаврам професійного зростання, нових досягнень та успішної реалізації здобутої знаннєвої бази!
Фотогалерея:
