Конференція з практики

Упродовж трьох тижнів (з 01.02.2021 до 19.02.2021) студенти 4 курсу групи ПО-17 (спеціальність – «Професійна освіта» (комп’ютерні технології)) кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти проходили педагогічну практику на базі професійно-технічних навчальних закладів.

Розподіл студентів за місцям проходження практики був проведений так:

Ляшенко Р., Кириченко С. та Ткач М. були закріплені за «Криворізьким професійним гірничо-технологічним ліцеєм»;

Бражник М. та Клименко А.  – ДПТНЗ «Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу»;

Куроп’ятников А., Семененко Є. та Тупальський О. проходили практику при ДПТНЗ «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1 у м. Кривий Ріг»;

Ковальова А., Тараненко К. та Шевченко Д. випробовували свої педагогічні сили на базі «Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування».

Педагогічною практикою було передбачено набуття досвіду від викладачів інформатики та проведення двох відкритих уроків – теоретичного й практичного. Для проведення виховного заходу навчальні заклади запропонували таку тематику: виховна година, присвячена «Тижню безпечного Інтернету» (з 8 до 14 лютого) та виховний захід на тему «32-а річниця виводу військ з Афганістану» (15лютого).

За час проходження практики студенти-практиканти отримали безліч позитивних емоцій та корисного досвіду. І навіть карантинні обмеження не встали цьому на заваді!

Про результати проходження педагогічної практики студенти доповіли на звітній конференції 02.03.2021 року.